Canbar Aşk Büyüsü tarifi,Canbar Aşk Büyüsü nasıl yapılır? bu hususta forumumuza üye olup yardım isteyen kardeşlerim için gerekli formülü ve bilgileri yazıyorum.
üç kırmızı acı biber ve balmumundan yapılmış bir mum üzerine Yasin Suresi’ndeki:İn kânet illâ sayhaten vâhıdeten feizâ hüm cemiy’un ledeynâ muhdarûn ayeti kerimesi ile celbi matiub kimsenin annesinin ismi yazılır. Cuma günü güneş doğarken veya öğleyin sala vaktinde her bibere ve muma ayrı ayrı birer Yasin-i Şerif okunur. Yukarıda yazılı ayete gelince her birine kırk birer kere okunur. Kırk birincide üç defa:

Ecîbû ve tevekkelu eyyühel huddâmü hâzihil âyetiş şerîfeti bi celbi ve teshıyri fülânete binti fülânete (yahut)fülânıbni fülânete hattâ sâra kel mecnûni elvâhan 3 el acel 3 es saah 3 diye okunur. Geceleyin geç bir saatte mum yakılır Ve Yasın-I Şerif okunmaya başlanır. “İn kânet” ayeti kerimesine gelince ayet 41 kere okunur ve Yasin-i Şerif sonuna kadar okuyarak bitirilir. Sonra biber ateşe konur ve Yasin okunmaya başlanır. Ayete gelince biber tamamı ile yanıp dumanı kesilene kadar ayetin okunması devam eder ve buradan başlayarak sure okunup tamamlanır. Mum söndürülür.

İkinci gece yine gecenin geç bir saatinde birinci gecede olduğu gibi ameliyye tekrarlanır. Mum yine söndürülür. Üçüncü gecede aynen hareket edilir. Ancak bu gece mum söndürülmez ve ailene kadar yanmaya bırakılır. Okuma zamanında güzel kokulu bir buhur yakılmalıdır. Şayet bu üç günde matlup gelmezse bu is tekrarlanır.vesselam.